• Aktualizacja danych

Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
  • PRZYPOMINAMY,

ŻE WSZYSTKIE  AKTUALNE

DOKUMENTY I WIADOMOŚCI

DOTYCZĄCE NASZEGO GIMNAZJUM ZNAJDUJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE

NA NASZEJ NOWEJ STRONIE SZKOŁY.

smiley SERDECZNIE ZAPRASZAMY smiley

• ŚNIADANIE DLA MÓZGU

Zapraszamy do przeczytania artykułu "Śniadanie dla mózgu", który znajduje się w KĄCIKU PEDAGOGA. Miłej lektury.

• UWAGA !

Pierwsze zebranie dla Rodziców uczniów gimnazjum odbędzie się 16 września 2014 r.

• godz. 18.00 – spotkanie z DYREKCJĄ SZKOŁY (aula);
    • godz. 18.20 – spotkanie z wychowawcami w klasach;
    • godz. 19.15 – zebranie Rady Rodziców (gabinet dyrektora).

Zapraszamy.

• UWAGA !

Dokumenty i informacje związane z organizacją roku szkolnego 2014/2015 znajdują się na NOWEJ STRONIE SZKOŁY. Zapraszamy.

• INFORMUJEMY

W zakładce PLAN LEKCJI znajdziecie tygodniowy plan zajęć. Ponadto kalendarz roku szkolnego na rok 2014/15 oraz program obozu integracyjnego dla klas I znajdują się na NOWEJ STRONIE SZKOŁY. Zapraszamy.

• UROCZYSTOŚĆ ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się 1 września o godzinie 9.30. Swoją obecnością zaszczyci nas wójt gminy Nieporęt Sławomir Maciej Mazur.

O godzinie 8.30 w kościele parafialnym w Stanisławowie Pierwszym zostanie odprawiona msza św.

• LISTY UCZNIÓW PRZYJĘTYCH DO KLAS PIERWSZYCH

Aktualne listy uczniów przyjętych do klas pierwszych gimnazjum znajdują się na  NOWEJ STRONIE SZKOŁY.

• WAKACJE, ZNÓW MAMY WAKACJE !

Udanych i bezpiecznych wakacji życzy zespół redakcyjny.

Przypominamy, że szkolne zestawy podręczników do klas I-III na rok szkolny 2014/2015 znajdują w dziale INFORMACJE.

• Każde pokolenie ma swój czas

27.06.2014

26 czerwca w auli gimnazjum odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014 dla klas III.

Więcej w dziale WYDARZENIA. Galeria zdjęć na nowej stronie szkoły.

• PRZYPOMINAMY !

Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas III - 26.06.2014 r. o godz. 13.00; dla klas II i I - 27.06.2014 r. o godz. 9.30.

• W Londynie

W dniach 7 - 13 czerwca młodzież gimnazjum uczestniczyła w wycieczce do Londynu. Relacja w WYDARZENIACH.

• II miejsce dla Dagmary Grobel w Konkursie Dziennkiarskim

Dagmara Grobel uczennica klasy I a zajęła II miejsce w kategorii felietonu w Konkursie Dziennikarskim. Więcej w WYDARZENIACH. Zdjęcia na nowej stronie szkoły.

• ROCZNICA PIERWSZYCH WOLNYCH WYBORÓW W POLSCE

Czwarty czerwca to bardzo ważny dzień w historii naszego narodu. Właśnie wtedy odbyły się pierwsze wolne wybory, a właściwie pierwsza tura głosowania do Sejmu Kontraktowego.

Na relację z uroczystości zapraszamy do działu WYDARZENIA. Zdjęcia znajdują się na NOWEJ STRONIE SZKOŁY.

• SZKOLNE ZESTAWY PODRĘCZNIKÓW

Szkolne zestawy podręczników do klas I-III na rok szkolny 2014/2015 znajdują się w ZAKŁADCE INFORMACJE.

• W REJS Z NIEBIESKĄ SZKOŁĄ...

26 maja w progach naszej szkoły gościliśmy Łukasza Muchę, przedstawiciela Fundacji STS Fryderyk Chopin organizującej rejsy dla młodzieży w ramach programu Niebieska Szkoła.

Zapraszamy do WYDARZEŃ.

• WYKŁAD O CHINACH

23 maja w naszej szkole odbyło się fascynujące spotkanie z profesorem Dziakiem, który poprowadził dla nas wykład na temat Chin.

Więcej w WYDARZENIACH.

• Zaproszenie do udziału w XI edycji Legionowskiego Konkursu Literackiego

Zapraszamy do udziału w XI edycji Legionowskiego Konkursu Literackiego o zasięgu ogólnopolskim. Regulamin konkursu znajduje się w zadładce INFORMACJE.

• Obchody Konstytucji 3 Maja w Gimnazjum w Stanisławowie Pierwszym.

Dnia 30 kwietnia 2014 r. uczniowie Gimnazjum im. Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Stanisławowie Pierwszym wzięli udział w apelu okolicznościowym upamiętniającym zbliżającą się 223 rocznicę uchwalenia pierwszej w Europie Ustawy Rządowej, nazwanej później Konstytucją 3 Maja.

Zapraszamy do WYDARZEŃ.

• Sukces uczniów z gminy Nieporęt w „Bezpiecznej drodze do szkoły”

25 kwietnia 2014 r. w legionowskiej hali ARENA odbył się finał powiatowego konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”, zorganizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego przy współudziale Starostwa Powiatowego w Legionowie i Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

Zapraszamy do WYDARZEŃ i do galerii zdjęć na nową stronę szkoły.

strona:

• Gimnazjum im. Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920r. w Stanisławowie Pierwszym